از جمله خدمات جانبی شرکت بنیان در زمینه پسیو شبکه، خدمات نصب UPS و تجهیزات برق اضطراری می‌باشد. از آن‌جا که سیستم‌های کامپیوتری، تجهیزات شبکه و همچنین سایر دستگاه‌ها به‌خصوص تجهیزات شبکه موجود در اتاق سرور همگی تجهیزات برقی هستند و تا زمانی که جریان برق برقرار باشد امکان استفاده از آن‌ها وجود دارد، لذا همیشه شرکت‌ها و سازمان‌ها دغدغه‌ای بزرگ در خصوص تأمین برق مستمر به جهت روشن ماندن این تجهیزات شبکه دارند.

قطع شدن برق در سطح شهر برای شرکت‌های مدرن امروزی دردسرهای شدید و هزینه‌های گزافی ایجاد کرده است. شرکت‌هایی که می‌بایست از شروع ساعات اداری فعالیت بی‌وقفه‌ای داشته باشند و یا شرکت‌هایی که به صورت ۲۴ ساعته باید تجهیزات و سرورهایشان روشن بوده و به مشتریان خود سرویس‌دهی کنند به‌دلیل این قطع و وصل شدن‌ها هزینه‌های زیادی را متحل می‌شوند و نارضایتی‌هایی را از سمت مشتریان خود دریافت می‌کنند. همچنین نوسانات بسیار زیاد برق موجب وارد شدن خسارت‌های مادی به تجهیزات گران‌قیمت شبکه از جمله سرورها، روترها، سوئیچ‌ها و … می‌شود. به‌همین جهت استفاده از تجهیزات برق اضطراری و UPS می‌تواند کمک بسیار زیادی به شرکت‌ها کند.

شرکت خدمات شبکه بنیان، به‌عنوان یک سرویس جانبی در کنار خدمات شبکه، در زمینه UPS و برق اضطراری نیز خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

تاریخچه

یو پی اس (UPS): منبع تغذیه بدون وقفه برای سیستم‌های امنیتی

دستگاه یو پی اس (UPS) دارای وظایف متعددی است که مهم‌ترین آن تامین انرژی برق پیوسته، برای دستگاه‌های مصرف کننده که نسبت به قطع و اختلالات شبکه برقی حساس هستند. همچنین وجود دستگاه یو پی اس برای سیستم‌های ایمنی و حفاظتی (دوربین مدار بسته – سیستم اعلام حریق و …) ، کامپیوترها، سرورها و دستگاه‌هایی که با قطع و اختلال برق دچار از دست رفتن اطلاعات می‌باشد بسیار ضروری است. از جمله مشکلات در شبکه برق شهری می‌توان به افت و اضافه ولتاژ – پارازیت و نویز – اختلال الکترومغناطیسی اشاره کرد.

تمامی شرکت‌ها می‌توانند با  نصب یو پی اس خیال خود را جهت نوسانات برق و آسیب‌ به دستگاه‌ها راحت کنند و بدون شک با نصب یو پی اس قطعا از سرمایه خود محافظت می‌کنند. خرید UPS به تنهایی کافی نیست بلکه تنظیمات نصب و راه اندازی از عوامل مهم در مرحله نصب یو پی اس به شمار می‌رود و ما به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید یو پی اس حتما با کارشناسان مشاوره شرکت بنیان مشورت نمایید.

دستگاه یو پی اس می‌تواند مدت زمان مشخصی را نسبت به تامین آمپر و خاموش نشدن دستگاه‌های تجهیزات شبکه تامین نماید. برای تامین انرژی در مدت زمان بالا نیاز است از باتری با آمپرهای بالا استفاده کنیم.

دستگاه یو پی اس (UPS) از چهار قسمت اصلی شامل: باتری UPS – کلیدهای صفحه- یک‌سو کننده شارژ- مبدل تبدیلDC به AC تشکیل شده است.

ویژگی شبکه

خدمات UPS را از شرکت بنیان بخواهید:

خدمات نصب UPS و برق اضطراری

نصب دستگاه UPS در اکثر بانک‌ها، ادارات، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها و … ضروری است. شرکت خدمات شبکه بنیان به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای مجری پروژه‌های پیاده‌سازی و استقرار سیستم‌های حفاظت برق UPS و سیستم‌های برق اضطراری می‌باشد. تکنسین‌های بنیان با در نظر گرفتن امکانات و بررسی میزان مصرف و نحوه مصرف تجهیزات برقی موجود در شبکه و همچنین با در نظر گرفتن شرایط آتی بهترین سیستم را به مشتریان ارائه داده و به شکل استاندارد و اصولی پیاده‌سازی می‌کنند.

پشتیبان شبکه

خدمات نگهداری و پشتیبانی از UPS

ما در زمینه خدمات نگهداری و سرویس‌های پشتیبانی UPS نیز به مشتریان خود خدمت‌رسانی می‌کنیم. خدمات ما در این بخش شامل نگهداری از تمام تجهیزات شبکه مرتبط با سیستم‌های برق اضطراری و سرویس‌های محافظت از برق UPS می‌باشد. ما علاوه بر نگهداری و مراقبت از تجهیزات شبکه، نگاهی پیشگیرانه به این بخش از خدمات خود داریم. کارشناسان ما با بررسی و بازدید دوره‌ای از تجهیزات تمام تخصص و تلاش خود را به کار می‌برند تا مانع از خرابی تجهیزات گردند.

ما ضمانت می‌کنیم تا خدمات پشتیبانی شبکه خود را در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه دهیم و بخشی از خدمات نیز به صورت ریموت و از راه دور و بخشی دیگر با حضور در محل مشتری صورت می‌گیرد. خدمات شرکت بنیان متنوع و انعطاف‌پذیر بوده و در سطح‌های مختلف برای مشتریان ارائه می‌گردد تا شما بر اساس سطح نیاز خود خدمات ما را انتخاب کنید.

خدمات مشاوره شبکه

خدمات فروش تجهیزات UPS و باتری

کارشناسان فروش شرکت بنیان در بخش فروش این تجهیزات همواره بهترین و معتبرترین برندهای بازار را به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهند. ما تجهیزاتی را که از نظر کیفی در سطح پایینی باشند به هیچ‌عنوان به مشتریان توصیه نکرده و در بخش پشتیبانی و تعمیرات نیز خدماتی برای این تجهیزات ارائه نمی‌دهیم. فقط تجهزاتی را که به مشتریان خود می‌فروشیم علاوه بر شرکت تولید‌کننده، خود نیز آن را به صورت جداگانه گارانتی می‌کنیم.

در نهایت شرکت خدمات شبکه بنیان تمام تلاش خود را به کار بسته است تا در کنار خدمات خود در زمینه پسیو شبکه، بتواند بسته خدماتی جامعی را به مشتریان خود ارائه دهد. بخشی از این خدمات شامل تجهیزات UPS و برق اضطراری است که امروزه نیاز تمامی شرکت‌ها می‌باشد. ما با ارائه خدمات مشاوره، پشتیبانی، فروش و تعمیرات سعی بر آن داریم تا بخشی از نیاز مشتریان را در کنار خدمات شبکه تأمین کنیم و همچنین از کیفیت قطعات و تجهیزات فروخته شده به مشتریان، اطمینان خاطر کامل داریم.

علامت تیک

پس از خرید و تحویل دستگاه یو پی اس اقدامات زیر را جهت نصب UPS و انجام تنظیمات مرتبط با آن انجام دهید:

  1. انجام هماهنگی با بخش فروش بنیان به منظور اعزام کارشناس به محل و انجام نصب و راه‌اندازی یو پی اس.
  2. حضور کارشناس در محل نصب و انجام شرایط اولیه نصب (نصب باتری، کابل‌های ارتباطی باتری و نصب دستگاه).
  3. پس از راه‌اندازی دستگاه یو پی اس و انجام تنظیمات مرتبط، مرحله تست از دستگاه UPS انجام می‌پذیرد.
  4. ارائه یکسری آموزش‌های لازم به مشتری در صورت نحوه استفاده صحیح و برطرف کردن خطاهای احتمالی از یو پی اس.
  5. تحویل دستگاه راه‌اندازی شده یو پی اس و تکمیل گزارش کار.
  6. در صورت نیاز مشتری و انجام قرارداد، کلیه خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه انجام می‌پذیرد.

چرا

قیمت نصب یو پی اس (UPS)

قیمت یو پی اس (UPS) بستگی به میزان توان یو پی اس و مدت زمان ذخیره برق متفاوت می‌باشد. قیمت یو پی اس به دلیل ساخت باتری یوپی اس از سرب جهانی بوده و مدام در حال تغییر است و به همین دلیل مشتریان می‌توانند به‌صورت تلفنی با استعلام قیمت UPS  از کارشناسان فروش شرکت بنیان از قیمت تجهیزات برق اضطراری مورد نیاز خود اطلاع پیدا نمایند.

آیکون تیک

نصب و راه اندازی دستگاه UPS باید به درستی و بر پایه اصول انجام گردد. شرکت بنیان با کادری متخصص و تجربه بالا در این زمینه آماده خدمت رسانی به تمام بیمارستان‌ها، ادارات، هتل‌ها، شرکت‌ها و غیره می‌باشد.

آیکون تیک

بنیان پس از راه‌اندازی UPS، دارای خدمات پشتیبانی و نگهداری از دستگاه و همچنین تعمیر یو پی اس با متد جدید در کمترین زمان است.

آیکون تیک

بنیان مجری طراحی شبکه، نصب و  راه اندازی شبکه ، اتاق سرور،  خدمات پسیو شبکه ، کابل کشی ساختار یافته، مشاوره و پشتیبانی شبکه، خدمات دوربین مدار بسته و فروش انواع تجهیزات شبکه‌ای می‌باشد.

مشاوره رایگان و استعلام هزینه‌ها در زمینه نصب UPS، خدمات شبکه و فروش تجهیزات شبکه را از کارشناسان متخصص شرکت بنیان بخواهید.