خدمات مشاوره شبکه و ارائه راهکار

یکی از مهمترین فعالیت‌ شرکت بنیان، عرضه خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای تخصصی و فنی به شرکت‌ها و مؤسسات می‌باشد، تخصص و دانش شبکه ما یکی از بهترین‌ها در صنعت است. به دلیل پیشرفت سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین تأثیر مستقیم و عمیق این بخش از فناوری بر بالا بردن بهره‌وری، تسهیل سازی امور، افزایش درآمد و رسیدن به سود بیشتر در تمامی کسب و کارها، موجب شده است که این فناوری و حوزه‌های مرتبط با آن به سرعت در تمامی بخش‌های شرکت‌ها و مؤسسات کوچک و بزرگ نفوذ کند. این رشد و نفوذ سریع موجب شده است که شرکت‌ها و صاحبان آن‌ها دچار سردرگمی در تصمیم‌گیری و ناتوانی در رفع مشکلات ایجاد شده در این بخش شوند. به همین دلیل نقش مهم و حساس، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه و آی‌تی در این زمینه بسیار پر رنگ و با اهمیت خواهد بود.

قدرت ما در استفاده از توانایی‌های اصلی و تجارب صنعت برای موفقیت مشتریان ما است.

یک مشاوره شبکه به تجزیه و تحلیل شبکه، مدیریت تمام جزئیات، شامل: نیازهای مسیریابی، مرکز داده، نرم افزار و سخت افزار شبکه و … به شما کمک و اطمینان حاصل می‌کند سیستم شبکه شما کارآمد است. بنابراین شما می‌توانید بر روی ارائه محصولات یا خدمات به مشتریان خود تمرکز کنید.

با توجه به مسئله فوق و در راستای اهداف شرکت خدمات شبکه بنیان، بخش مهمی از فعالیت‌های این مجموعه به ارائه خدمات مشاوره رایگان تلفنی، حضوری و راهکارهای شبکه در جهت رفع مشکلات شرکت‌ها در این حوزه اختصاص دارد.

 از مزایای مشاوره شبکه در زمینۀ استانداردهای پسیو شبکه و نصب و راه اندازی شبکه های درون سازمانی قبل از اجرای پروژه، صرفه جویی در زمان، هزینه و پیاده سازی یک شبکه مطابق با استانداردها و افزایش رشد کسب و کار خواهد بود.

تیک

خدمات مشاوره شبکه معمولاً به دو شکل کلی قابل ارائه می‌باشد:

 1. خدمات مشاوره شبکه رایگان تلفنی و حضوری
 2. خدمات مشاوره شبکه قراردادی بلند مدت و یا پروژه‌ای

تیک

از جمله مهمترین خدمات مشاوره‌ شرکت بنیان:

 • مشاوره امنیت شبکه

 • مشاوره تجهیزات شبکه

 • مشاوره طراحی شبکه

 • مشاوره اجرای پروژه های شبکه

 • مشاوره خرید و اجرا و ارتقا سرور

 • مشاوره اجرای شبکه های کامپیوتری

 • مشاوره دوربین مداربسته تحت شبکه

 • مشاوره سخت افزار و بهینه سازی سخت افزار

 • مشاوره زیرساخت شبکه – بهینه سازی زیر ساخت

 • مشاوره  پشتیبانی  و نگهداری شبکه و سرویس ها

 • مشاوره نصب و راه اندازی شبکه های درون سازمانی

مشاوران شبکه بنیان با بهترین پیشنهاد عملکرد شبکه را تضمین می‌کنند. آنها با مدیران شرکت ملاقات می‌کنند تا نیازهای شبکه را مورد بحث قرار دهند و سپس آزمایش‌هایی را برای ارزیابی عملکرد شبکه و امنیت شبکه انجام می‌دهند. با استفاده از نتایج تجزیه و تحلیل و دانش فن آوری شبکه خود، یک پلان برای بهبود شبکه با مناسب‌ترین هزینه به شرکت ها ارائه می دهند.

خدمات مشاوره شبکه

چگونه می‌توانید از خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای ما بهره‌مند گردید‌:

 1. با شماره‌های شرکت تماس بگیرید و مشکلات خود را با مشاورین ما مطرح نمایید.
 2. کارشناسان شبکه بنیان در صورت امکان به صورت تلفنی  و کاملاً رایگان راهکارهای خود را ارائه خواهند داد.
 3. در غیر این‌صورت نیاز به بازدید حضوری از شرکت شما خواهد بود، که در صورت تقاضای شما این امر صورت خواهد گرفت.
 4. کارشناسان ما از مجموعه شما به صورت حضوری بازدید کرده و تمامی مسائل، مشکلات و جوانب را مورد بررسی قرار خواهند داد.
 5. پس از بازدید حضوری، طی جلسه‌ای با مدیران و مسئولان مربوطه، تمامی راهکارها ارائه داده خواهد شد.

کارشناسان مجرب و متخصص بنیان در زمینه مشاوره خدمات شبکه و کامپیوتر – طراحی و نقشه شبکه – تامین تجهیزات شبکه – نصب و راه اندازی شبکه – نظارت و پشتیبانی شبکه با سابقه‌ای درخشان فعالیت دارند. افتخار ما مشاوره رایگان به تمام ادارات – سازمان‌ها – کارخانجات کوچک و بزرگ دولتی، خصوصی – هتل‌ها و دانشگاه‌ها می‌باشد.

مانند بسیاری از مشتریان ما، احتمالاً کسب و کار شما نیز به طور مستقیم ارتباطی با حوزه IT ندارد. تلاش برای حل چالش‌ها و مشکلات IT نه‌تنها می‌تواند تمرکز شما را از کسب و کارتان دور کند بلکه این چالش‌ها موجب می‌شوند، هزینه‌های بسیاری برای شرکت‌ شما ایجاد شده و بر بخش‌های دیگر کسب و کار شما تأثیر منفی وارد شود. وجود یک شرکت مشاوره آی‌تی و دانش بنیان در شرکت شما می‌تواند موجب شود تا کسب و کار شما امن و کارآمد باقی بماند و در مسیر درست خود پیش رود.

شرکت بنیان پیشگام در ارائه خدمات مشاوره رایگان در حوزه IT و نگهداری و پشتیبانی شبکه و سخت افزار در تمامی کسب و کارها می‌باشد. برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نحوه تعامل مشاوران بنیان با مشتریان خدمات مشاوره شبکه

علامت تیک

مشاوران شبکه بنیان، راهکارهای کاملاً تخصصی و بهینه‌ در زمینه خدمات مشاوره شبکه بصورت تلفنی و حضوری به مشتریان خود ارائه می‌دهند تا آن‌ها به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود در بخش فناوری دست یابند. افتخار ما، مشاوره به شرکت‌ها و سازمان‌ها در هر ابعادی چه کوچک و چه بزرگ می‌باشد، تیم‌های مختلف از جمله مشاوره رایگان خدمات شبکه های کامپیوتری، پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، طراحان شبکه، پسیوکاران شبکه، متخصصان امنیت و نصابان دوربین مداربسته و… در کنار یکدیگر جمع شده‌اند تا با حداقل هزینه و بالاترین سطح کیفیت آماده ارائه خدمات شبکه به شما عزیزان باشند.

علامت تیک

مشاوران ما در هر مرحله از طراحی معماری فناوری اطلاعات شما بدون در نظر گرفتن اندازه زیرساخت‌ها، شما را همراهی خواهند کرد. در حالی که بسیاری از شرکت‌های آی‌تی صرفاً اطلاعات اولیه در خصوص راهکارهای فناوری به شما ارائه می‌دهند، تیم ما علاوه بر ارائه جامع‌ترین راهکارهای تجاری و خدمات آی‌تی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ در صنایع مختلف، تضمین کننده نتایج حاصل از مشاوره و راهکارهای خود می‌باشد. ما با درک درست از نیازها و چالش‌های شما در کنار دانش فنی و تجربه بالای خود به شما مشاوره می‌دهیم و اینک با سال‌ها تجربه فعالیت و خدمت‌رسانی به شرکت‌ها و سازمان‌ها، آماده برای چالش‌های جدید در حوزه فناوری و پروژه‌های خاص شما هستیم.

علامت تیک

شرکت خدمات مشاوره شبکه بنیان به شکلی کاملاً سفارشی استراتژی‌های فناوری را، در زمینه مشاوره IT خصوصاً مشاوره رایگان شبکه به انواع کسب و کارها، به مشتریان خود ارائه می‌دهد. ما آماده‌ایم تا راهکارهای استراتژیک مختص شما را در موضوعات گوناگونی همچون، مدیریت پروژه‌های آی‌تی، برنامه‌ریزی و بودجه پروژه‌های شبکه، مدیریت ریسک، ریکاوری از بحران، طرح‌های تداوم کسب و کار از طریق فناوری، اجرای پروژه‌های زیرساخت و پسیو شبکه و بسیاری از موضوعات دیگر به شما عزیزان ارائه دهیم.

بسیاری از شرکت‌های بزرگ و سازمان‌های دولتی برای انجام پروژه های شبکه خود نیاز به مشاوره دارند. آن ها باید نیازهای شبکه خود را کاملاً شناسایی کرده و نیازهای آتی را پیش بینی کنند. ولی به دلیل نداشتن نیروی فنی این کار و یا نداشتن زمان کافی برای انجام این کار در انجام این پروژه‌ها به مشکل بر می خورند.

علامت تیک

 در شرکت‌های مشتریان ما به طور متوسط در حدود ۱۰ تا ۱۰۰ کارمند (حداکثر ۳۰۰ نفر) فعال می‌باشند و از نظر تجهیزات کامپیوتری، به صورت میانگین به ۸۰ دستگاه کامپیوتر (حداکثر ۲۰۰ دستگاه) تجهیز می‌باشند. مشتریان ما در حوزه کسب و کار خود بسیار قوی و حرفه‌ای عمل می‌کنند. آن‌ها سرویس‌های حرفه‌ای در حوزه IT و شبکه نیاز دارند و به همین دلیل ما را انتخاب کرده‌اند. ما توانایی برآورده کردن نیازهای آن‌ها را در شبکه و IT داریم. چون ما بهترین متخصص در این زمینه هستیم.

ما به طیف گسترده‌ای از شرکت‌ها و صنایع مختلف در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ سرویس‌دهی می‌کنیم. شرکت‌های خصوصی، سازمان‌های دولتی، نهادها، کارخانه‌ها و کارگاه‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی، مراکز خدماتی و غیره.

رفع ایرادات و مشکلات

شما به ما نیاز دارید اگر:

 • اگر شما به یک تیم مشاوره IT قابل اعتماد نیاز دارید.

 • اگر شما می خواهید کاملاً بر روی کسب و کار خود متمرکز باشید، نه بر روی فناوری.

 • اگر فکر می‌کنید که سیستم‌های فعلی شما به جای کمک به کسب و کار شما مانع انجام درست فعالیت‌های شما می‌شوند.

 • اگر شما نیاز به اطمینان و امنیت بیشتری در شبکه خود دارید.

 • اگر شما میدانید که خرابی سیستم‌ها و قطعی شبکه هزینه‌های زیادی برای کسب و کارتان ایجاد می‌کند.

 • اگر شما می‌ خواهید مطمئن باشید که از تمامی اطلاعاتتان به صورت دوره‌ای، نسخه پشتیبان تهیه می‌شود.

 • اگر می خواهید تجهیزات سخت‌افزاری و زیر ساخت شبکه خود را ارتقاء دهید.

 • اگر می خواهید شرکت خود را به محل جدید انتقال دهید.

 • اگر می خواهید از سرویس‌های نرم‌افزاری برای انجام راحت‌تر امور اداری و یا بالا بردن راندمان کاری پرسنل خود استفاده کنید.

 • اگر می خواهید بدانید که همیشه تجهیزات و اموال شرکت در چه وضعیتی و موقعیتی قرار دارند.

 • اگر می خواهید فعالیت کارمندان‌تان را از راه دور زیر نظر داشته باشید.

 • اگر می‌خواهید برای رفع خرابی سیستم‌ها و شبکه کمترین زمان اتلاف وقت را در مجموعه خود داشته باشید.

 • اگر بر این باور هستید که هزینه‌های پیشگیری از مشکلات در سیستم‌ها و شبکه کمتر از هزینه‌های رفع مشکلات آن می‌باشد.

 • اگر به دنبال گسترش و توسعه کسب و کار خود هستید اما هزینه‌ها و نیازهای آن را در زمینه فناوری نمی‌دانید.

 • اگر شما می دانید که فناوری ابزاری بسیار مؤثر برای پیشرو بودن در هر کسب و کاری است.

 • اگر نیازمند تیم حرفه‌ای و متخصص برای نظارت و مدیریت پروژه‌های IT خود هستید.

ماموریت ما

ماموریت ما: ارائه بالاترین کیفیت خدمات مشاوره رایگان در زمینه اجرای شبکه های کامپیوتری، اجرای پروژه های پسیو شبکه در تهران، امنیت شبکه و نگهداری و پشتیبانی شبکه با استفاده از آخرین متد استاندارد فناوری اطلاعات آی تی می‌باشد. در همین راستا این مجموعه تمام تلاش خود را جهت رضایت مندی مشتریان عزیز بکار گرفته است.